Recept vykuřovadlo léčení

Zdroj Pinterest

3 díly santálového dřeva
1 díl provensálských bylin
½ dílu skořice
½ dílu kopálu
½ dílu kadidlovníku
6 kapek oleje růžové dřevo
(1 díl = středně plná čajová lžička)

Vonná směs tohoto složení je vhodná pro všechny léčivé rituály a je zvláště účinná v případech, kdy do hry zapojujeme také prvek štěstěny a přání, aby “vše dobře dopadlo”. Směs je ověřená v případech kdy vysíláme přání, aby dané osobě dobře dopadla operace a aby byla uchráněna před infekcí a jinými nepříznivými vlivy. Skořice, kadidlovník, santálové dřevo a kopál mají totiž mimo jiné i silné ochranné účinky, které mohou výrazně podpořit magickou ochranu před případnou infekcí či jinými nepříznivými okolnostmi.

Směs provensálských bylin lze zakoupit v každém větším obchodě již namíchanou jakožto speciální kořenící směs. Obsahuje obvykle tymián, rozmarýnu, saturejku a bazalku, což ji činí ideálním základem pro podporu vyslání léčebných energií. Zejména tymián a rozmarýna mají ve vykuřovadlech silný potenciál napomáhat uzdravovacím kouzlům a proto můžeme tuto směs obdobně namíchat pouze s použitím těchto dvou bylin namísto celé provensálské směsi.

Nejhůře sehnatelným prvkem kadidla léčení je zjevně kopál, který však lze do určité míry nahradit kadidlovníkem. Jelikož má tato směs obsahovat půl dílu kadidlovníku a půl dílu kopálu, poradíme si v nouzi zkrátka tak, že do ní dáme celý díl kadidlovníku. Ten seženeme v křesťanských prodejnách (např. Pro Ecclesia Catholica v Ječné ulici v Praze). Santálové dřevo (hrubě mleté nebo práškové) můžeme s trochou štěstí zakoupit v esoterických obchodech, v některých čajovnách nebo v bylinkářstvích. Esenciální olej dřevo je standartní esenciální olej pro aromaterapii, který na trh dodává například firma Salus.

Santálové dřevo můžeme použít obyčejné i červené. Pokud používáme červené santálové dřevo a chceme experimentovat s poměry jednotlivých složek, měli bychom se vyvarovat zvyšování obsahu skořice. Složky s ohnivými korespondencemi by neměly být ve směsi zastoupeny příliš hojně neboť můžou nepříznivě ovlivnit naše počínání v případě nebezpečí horeček nebo zánětů.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *